PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
Zagreb-Špansko, 24.-25.04.1999.

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

32

Filip Magdić

KRT Bjelovar

10

9.39.670

0.000

30

2.

33

Mate Obšivač

AMKŠK Split

10

9.41.699

2.029

26

3.

31

Boris Ivanković

AMD Zanatlija-Castrol

10

9.46.338

6.668

22

4.

36

Filip Poštek

AMK Stubaki

10

9.52.549

12.879

20

5.

53

Jozef Glavnik

KK Deny Pula

10

9.54.964

15.294

18

6.

49

Sandi Garguljak

KRT Bjelovar

10

9.57.464

17.794

16

7.

38

Daniel Ćuk

AMK Stubaki

10

9.58.109

18.439

15

8.

43

Marko Lešković

AMK Stubaki

10

10.02.380

22.710

14

9.

52

Davor Balenta

KUŽM Čakovec

10

10.07.022

27.352

13

10.

51

Slobodan Šuklalović

AK Nova Gradiška

10

10.19.047

39.377

12

11.

47

Bruno Bakšaj

KK G&B Zagreb

8

9.32.243

2 kruga

11


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

37

Miran Koroš

KUŽM Čakovec

15

11.39.860

0.000

30

2.

31

Ivan Baran

KK Koprivnica

15

11.49.195

7.305

26

3.

34

Dario Šamec

AMK Stubaki

15

11.51.631

9.741

22

4.

33

Mario Blažon

KUŽM Čakovec

15

12.06.023

24.133

20

5.

43

Božo Milardović

AMKŠK Split

15

12.06.419

24.529

18

6.

45

Nikola Gecić

AK Nova Gradiška

15

12.18.147

36.257

16

7.

42

Renato Zuzzi

AMD Matulji Racing

15

12.23.487

41.597

15


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

45

Marin Čolak

KK G&B Zagreb

21

15.44.282

0.000

30

2.

31

Nenad Lazić

KK Zagreb

21

15.45.152

0.870

26

3.

33

Igor Dorić

KK Zagreb

21

16.15.866

31.584

22

4.

32

Boško Schneider

KK Zagreb

21

16.23.065

38.783

20

5.

46

Petar Sabol

KUŽM Čakovec

20

16.07.504

1 krug

18

6.

48

Srečko Fajdiga

KK Deny Pula

20

16.32.445

1 krug

16

KLASA IV - FORMULA C 125 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

33

Danijel Posavec

KUŽM Čakovec

21

15.42.511

0.000

30

2.

31

Marko Sitarić

KK Koprivnica

21

15.54.308

11.797

26

3.

40

Toni Šimić

AMKŠK Split

20

16.14.315

1 krug

22

4.

45

Zlatko Banić

AMKŠK Split

19

15.58.662

2 kruga

20

REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Bod.

1.

KUŽM ČAKOVEC 13 Davor Balenta 30 Miran Koroš

18 Petar Sabol

30 Danijel Posavec

91

2.

AMKŠK SPLIT 26 Mate Obšivač 18 Božo Milardović -

22 Toni Šimić

66

3.

KK KOPRIVNICA

-

26 Ivan Baran -

26 Marko Sitarić

52

4.

AMK STUBAKI 20 Filip Poštek 22 Dario Šamec - -

42

5.

KK G&B ZAGREB 11 Bruno Bakšaj

-

30 Marin Čolak

-

41

6.

KK DENY PULA 18 Jozef Glavnik

-

16 Srečko Fajdiga

-

34

7.

AK NOVA GRADIŠKA 12 Slobodan Šurlaković

16 Nikola Gecić

-

-

28

 
MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE

INA-Industrija nafte