kružna utrka

1. 23.-25.04.99. - Brno (CZ)
2. 08.-09.05.99. - Grobnik
3. 15.-16.05.99. - Zeltweg (A)
4. 26.-27.06.99. - Grobnik
5. 03.-04.07.99. - Požega
6. 24.-25.07.99. - Grobnik
7. 28.-29.08.99. - Grobnik
8. 03.-05.09.99. - Grobnik
9. 25.-26.09.99. - Brno (CZ)
10. 09.-10.10.99. - Pula
11. 30.-31.10.99. - Grobnik (Dubrovnik)

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A01 - UTRKE NA KRUŽNIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

REDOSLIJED KLASE N1

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Dino Buković AMD Kvarner

20

(10)

20

20 x 15 (7,5) 15 20 6 -

116 (133,5)

2.

Jovo Berić AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

12 x 20 - 12 - 10 10

64

3.

Branko Krstulović SAK Split

-

-

-

15 x od 10 20 - - 7,5

52,5

4.

Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

6 x 12 - 10 - 7,5 6

41,5

5.

Igor Drnjević AMD Forticar Šport

-

7,5

-

- x ns 6 8 - - -

21,5

6.

Silvano Vivoda AMK Total

-

6

-

od x 10 - - - - 5

21

7.

Davorin Ilić AK Delta

-

5

-

8 x 8 - - - - -

21

8.

Aldo Berišić AK Zelina

-

-

-

10 x - - - - - -

10

-

Darko Ladavac Istra Racing Team Pazin

-

-

-

- x - - - - od -

0


REDOSLIJED KLASE N2

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol

20

15

15

- x - 10 20 (15) 20 15

115 (130)

2.

Darko Šutić AK Delta

(6)

10

-

15 x 20 6 - 20 15 20

106 (112)

3.

Tomislav Hruškar AK Zelina

10

20

10

od x 12 ns 15 (12) 12 12

91 (103)

4.

Ivan Pokos AMD Kvarner

15

12

20

20 x isk (7,5) isk 10 od 10

87 (94,5)

5.

Sebastijan Bertol AK Zagreb

8

(4)

12

12 x 10 - - - - -

42 (46)

6.

Ivan Šola SAK Split

-

8

-

- x 15 - od - - -

23

7.

Dino Mađarić AK Zagreb

12

3

-

8 x - - - - - -

23

8.

Krešimir Bodnaruk AK Zagreb

-

ns

-

od x 8 - 12 - - -

20

9.

Jean Francois Le Roch AK Delta

-

6

-

10 x - - - - - od

16

10.

Boro Mateša AK 92

-

-

-

- x - - - - 10 -

10


REDOSLIJED KLASE N3

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Siniša Košutić AK 92

(20)

20

20

20 x (10) 20 10 20 20 -

130 (160)

2.

Silvio Bajde AK Zagreb

(10)

15

15

15 x (6) 10 5 - 12 7,5

79,5 (95,5)

3.

Boris Durlen AK Zagreb

12

12

-

od x 5 15 6 - 8 10

68

4.

Aleksandar Božović AK Zagreb

-

od

-

12 x 7,5 12 7,5 - 15 od

54

5.

Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol

15

-

-

- x - - - - - -

15

6.

Davor Jurjević AK Zagreb

-

10

-

- x - - - - - -

10

7.

Dean Saftić AMD Matulji Racing

-

-

-

- x - - - - 10 -

10

8.

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo

8

-

-

- x - - - - - -

8

-

Veljko Marenić AK Zagreb

-

-

-

od x - - - - - -

0

-

Antun Filipec AK Zagreb

-

-

-

- x - od - - - -

0

-

Zlatko Filipović AK Zagreb

-

-

-

- x - - - - od -

0

-

Goran Francetić AK Proton

-

-

-

- x - - ns - - -

0


REDOSLIJED KLASE A4

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Domagoj Jurčić AMD Kvarner

(20)

(10)

20

20 x 20 20 10 20 7,5 -

117,5 (147,5)

2.

Nenad Draganić AK Delta

-

od

-

10 x 15 15 7,5 - 10 10

67,5

3.

Boris Radalj AMK Kvarner

-

-

-

8 x 8 10 5 - - -

31

4.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

- x 12 12 6 - - -

30

5.

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing

-

-

-

15 x - - - - - -

15

6.

Andreja Petrić AMK Kvarner

-

-

-

12 x - - - - - -

12

7.

Robert Novosel AMK Kvarner

-

-

-

- x 10 od - - - od

10

8.

Maro Franić AK Dubrovnik-Segarfedo

-

7,5

-

- x - - - - - -

7,5

9.

Rene Terčić AMD Matulji Racing

-

-

-

- x - - - - - 7,5

7,5


REDOSLIJED KLASE A6
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Mario Badrov AK Auto Klub

-

isk

-

10 x isk - 10 - - od

20


REDOSLIJED KLASE H8
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Edi Milokanović AMK Skok Racing

-

-

-

10 x 10 - - - 7,5 ns

27,5

2.

Milan Brozinić AK Klek

-

-

-

- x - 10 10 - - -

20

3.

Zdenko Cutvarić AK Rijeka

-

7,5

-

- x - - - - - 10

17,5

4.

Zoran Vukičević AK Dubrovnik-Segarfedo

-

10

-

- x - - - - - -

10

5.

Mario Delmoro AK Pula-Rovinj

-

-

-

- x - - - - 10 -

10

6.

Kristijan Marinić AK Klek

-

ns

-

7,5 x - - ns - - -

7,5

7.

Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

- x - - 7,5 - od od

7,5

8.

Dario Miloš AK Zelina

-

-

-

- x - - - - - 7,5

7,5

9.

Serđo Krizmanić AK Pula-Rovinj

-

-

-

- x - - - - 6 -

6

-

Denis Slavić AMD Matulji Racing

-

-

-

- x - od - - - -

0


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

AMD KVARNER

55

32

60

60 x 45 37,5 30 50 13,5 10

393

2.

AK ZAGREB

34

37

27

39 x 25,5 37 25,5 - 35 17,5

277,5

3.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

35

15

15

18 x 44 22 42 15 37,5 31

274,5

4.

AK DELTA

6

21

-

35 x 43 21 7,5 20 25 30

208,5

5.

AK 92

20

20

20

20 x 10 20 10 20 30 -

170

6.

AK ZELINA

10

20

10

10 x 12 0 15 12 12 19,5

120,5

7.

SAK SPLIT

-

8

-

15 x 15 10 20 - - 7,5

75,5

8.

AMD MATULJI RACING

-

-

-

15 x - 0 - - 10 7,5

32,5

9.

AMK SKOK RACING

-

-

-

10 x 10 - - - 7,5 -

27,5

10.

AK KLEK

-

0

-

7,5 x - 10 10 - - -

27,5

11.

AK DUBROVNIK-SEGAFREDO

8

17,5

-

- x - - - - - -

25,5

12.

AMD FORTICAR ŠPORT

-

7,5

-

- x 0 6 8 - - -

21,5

13.

AMK TOTAL

-

6

-

0 x 10 - - - - 5

21

14.

AK AUTO KLUB

-

0

-

10 x 0 - 10 - - 0

20

15.

AK RIJEKA

-

7,5

-

- x - - - - - 10

17,5

16.

AK PULA-ROVINJ

-

-

-

- x - - - - 16 -

16

-

AK PROTON

-

-

-

- x - - 0 - - -

0

-

ISTRA RACING TEAM

-

-

-

- x - - - - 0 -

0


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

KVARNER YOKOHAMA RT

55

32

60

60 x 35 35 25 50 - -

352

2.

FORD VALVOLINE TEAM

22

27

15

27 x 18,5 37 18,5 - - -

165

3.

ZANATLIJA CASTROL

20

15

15

15 x 0 30 50 15 - -

160

REDOSLIJED GRUPA

INA-Industrija nafte