kružna utrka

1. 23.-25.04.99. - Brno (CZ)
2. 08.-09.05.99. - Grobnik
3. 15.-16.05.99. - Zeltweg (A)
4. 26.-27.06.99. - Grobnik
5. 03.-04.07.99. - Požega
6. 24.-25.07.99. - Grobnik
7. 28.-29.08.99. - Grobnik
8. 03.-05.09.99. - Grobnik
9. 25.-26.09.99. - Brno (CZ)
10. 09.-10.10.99. - Pula
11. 30.-31.10.99. - Grobnik (Dubrovnik)

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A01 - UTRKE NA KRUŽNIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

REDOSLIJED GRUPE N

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Siniša Košutić AK 92

(20)

20

20

20 x (10) 20 10 20 20 -

130 (160)

2.

Dino Buković AMD Kvarner

20

(10)

20

20 x 15 (7,5) 15 20 6 -

116 (133,5)

3.

Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol

20

15

15

- x - 10 20 (15) 20 15

115 (130)

4.

Darko Šutić AK Delta

(6)

10

-

15 x 20 6 - 20 15 20

106 (112)

5.

Tomislav Hruškar AK Zelina

10

20

10

od x 12 ns 15 (12) 12 12

91 (103)

6.

Ivan Pokos AMD Kvarner

15

12

20

20 x isk (7,5) isk 10 od 10

87 (94,5)

7.

Silvio Bajde AK Zagreb

(10)

15

15

15 x (6) 10 5 - 12 7,5

79,5 (95,5)

8.

Boris Durlen AK Zagreb

12

12

-

od x 5 15 6 - 8 10

68

9.

Jovo Berić AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

12 x 20 - 12 - 10 10

64

10.

Aleksandar Božović AK Zagreb

-

od

-

12 x 7,5 12 7,5 - 15 od

54

11.

Branko Krstulović SAK Split

-

-

-

15 x od 10 20 - - 7,5

52,5

12.

Sebastijan Bertol AK Zagreb

8

(4)

12

12 x 10 - - - - -

42 (46)

13.

Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

6 x 12 - 10 - 7,5 6

41,5

14.

Ivan Šola SAK Split

-

8

-

- x 15 - od - - -

23

15.

Dino Mađarić AK Zagreb

12

3

-

8 x - - - - - -

23

16.

Igor Drnjević AMD Forticar Šport

-

7,5

-

- x ns 6 8 - - -

21,5

17.

Silvano Vivoda AMK Total

-

6

-

od x 10 - - - - 5

21

18.

Davorin Ilić AK Delta

-

5

-

8 x 8 - - - - -

21

19.

Krešimir Bodnaruk AK Zagreb

-

ns

-

od x 8 - 12 - - -

20

20.

Jean Francois Le Roch AK Delta

-

6

-

10 x - - - - - od

16

21.

Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol

15

-

-

- x - - - - - -

15

22.

Davor Jurjević AK Zagreb

-

10

-

- x - - - - - -

10

23.

Dean Saftić AMD Matulji Racing

-

-

-

- x - - - - 10 -

10

24.

Boro Mateša AK 92

-

-

-

- x - - - - 10 -

10

25.

Aldo Berišić AK Zelina

-

-

-

10 x - - - - - -

10

26.

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo

8

-

-

- x - - - - - -

8


REDOSLIJED GRUPE A+ST

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Domagoj Jurčić AMD Kvarner

(20)

(10)

20

20 x 20 20 10 20 7,5 -

117,5 (147,5)

2.

Nenad Draganić AK Delta

-

od

-

10 x 15 15 7,5 - 10 10

67,5

3.

Boris Radalj AMK Kvarner

-

-

-

8 x 8 10 5 - - -

31

4.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

- x 12 12 6 - - -

30

5.

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing

-

-

-

15 x - - - - - -

15

6.

Andreja Petrić AMK Kvarner

-

-

-

12 x - - - - - -

12

7.

Robert Novosel AMK Kvarner

-

-

-

- x 10 od - - - od

10

8.

Maro Franić AK Dubrovnik-Segarfedo

-

7,5

-

- x - - - - - -

7,5

9.

Rene Terčić AMD Matulji Racing

-

-

-

- x - - - - - 7,5

7,5

REDOSLIJED GRUPE H
(grupa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

INA-Industrija nafte