OCJENSKO-SPRETNOSNA VOŽNJA
NAGRADA MAKARSKE '99

Makarska, 09.-10.04.1999.

PRVENSTVO HRVATSKE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA

Por.

S.b.

Kl.

Vozačica

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

2

2

Smiljka Pavić AK Rijeka

Grad Omiš

17247

0

20

2.

14

3

Palmina Aljinović AK Rijeka

AK Rijeka

17368

121

15

3.

8

1

Luisa Božičević AK Rijeka AK Rijeka

17371

124

12

4.

4

2

Olga Bebić SAK Split P.M. Team Split

17957

710

10

5.

16

3

Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol Zanatlija-Castrol

18849

1602

8

6.

9

1

Vesna Bučić AMD Opatija -

19101

1854

6

7.

1

2

Alenka Jurašić AK Velika Gorica -

19253

2006

4

8.

17

3

Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol Zanatlija-Castrol

19376

2129

3

9.

10

1

Dajana Aračić AK Rijeka -

20818

3571

2

-

12

3

Sanja Jerković SAK Split

-

odustala

-


KLASA I - VOZAČICE

Por.

S.b.

Kl.

Vozačica

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

8

1

Luisa Božičević AK Rijeka AK Rijeka

17371

0

20

2.

9

1

Vesna Bučić AMD Opatija -

19101

1730

15

3.

10

1

Dajana Aračić AK Rijeka -

20818

3447

12


KLASA II - VOZAČICE

Por.

S.b.

Kl.

Vozačica

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

2

2

Smiljka Pavić AK Rijeka

Grad Omiš

17247

0

20

2.

4

2

Olga Bebić SAK Split P.M. Team Split

17957

710

15

3.

1

2

Alenka Jurašić AK Velika Gorica -

19253

2006

12


KLASA III - VOZAČICE

Por.

S.b.

Kl.

Vozačica

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

14

3

Palmina Aljinović AK Rijeka

AK Rijeka

17368

0

20

2.

16

3

Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol Zanatlija-Castrol

18849

1481

15

3.

17

3

Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol Zanatlija-Castrol

19376

2008

12

-

12

3

Sanja Jerković SAK Split

-

odustala

-


UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA

Por.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

18

2

Cvetko Viskić AMD Opatija

-

16438

0

20

2.

20

2

Jordan Matijašić AK Rijeka -

16641

203

15

3.

42

3

Darko Mandić AMD Opatija P.M. Team Split

16802

364

12

4.

24

2

Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol Zanatlija-Castrol

16889

451

10

5.

52

1

Denis Šroler AK Velika Gorica -

16899

461

8

6.

30

1

Tihomir Pašić AMD Opatija

-

16954

516

6

7.

29

1

Milovan Bučić AMD Opatija

-

16957

519

4

8.

44

3

Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica

-

17012

574

3

9.

43

3

Luigi Aljinović AK Rijeka

-

17116

678

2

10.

33

2

Damir Staraj AMD Opatija

-

17524

1086

1

11.

32

1

Denis Šverko AMD Opatija -

17527

1089

-

12.

38

1

Alen Kapusta AMK Oneum

-

17645

1207

-

13.

19

2

Boris Kuvačić AMK Oneum Grad Omiš

17873

1435

-

14.

45

3

Antun Laušin SAK Samobor

-

17914

1476

-

15.

31

1

Denis Grdić AK INA delta Rijeka

-

17922

1484

-

16.

51

3

Miljenko Bebić SAK Split P.M. Team Split

17962

1524

-

17.

46

3

Marin Čohar AK Rijeka -

18067

1629

-

18.

22

2

Zlatko Marek AK INA Zagreb -

18303

1865

-

19.

48

3

Ante Pavić AMK Oneum

Grad Omiš

18432

1994

-

20.

28

1

Vlado Božičević AK Rijeka

AK Rijeka

18543

2105

-

21.

34

1

Bojan Krota AMK Skok Racing

-

18711

2273

-

22.

49

3

Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol -

18922

2484

-

23.

68

1

Aljoša KInkela AMD Opatija -

19371

2933

-

24.

26

2

Josip Maršić AMK Oneum -

19789

3351

-

25.

39

1

Damir Bilić SAK Split -

19861

3423

-

26.

37

1

Svetislav Šebelja AK Rijeka -

21353

4915

-

27.

50

3

Gordan Prenc SAK Split -

22278

5840

-

28.

23

2

Damir Berta AMD Forticar Šport -

22860

6422

-

29.

40

1

Srećko Bura SAK Split -

23539

7101

-

KLASA I - VOZAČI

Por.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

52

1

Denis Šroler AK Velika Gorica -

16899

0

20

2.

30

1

Tihomir Pašić AMD Opatija

-

16954

55

15

3.

29

1

Milovan Bučić AMD Opatija

-

16957

58

12

4.

32

1

Denis Šverko AMD Opatija -

17527

628

10

5.

38

1

Alen Kapusta AMK Oneum

-

17645

746

8

6.

31

1

Denis Grdić AK INA delta Rijeka

-

17922

1023

6

7.

28

1

Vlado Božičević AK Rijeka

AK Rijeka

18543

1644

4

8.

34

1

Bojan Krota AMK Skok Racing

-

18711

1812

3

9.

68

1

Aljoša KInkela AMD Opatija -

19371

2472

2

10.

39

1

Damir Bilić SAK Split -

19861

2962

1

11.

37

1

Svetislav Šebelja AK Rijeka -

21353

4454

-

12.

40

1

Srećko Bura SAK Split -

23539

6640

-

KLASA II - VOZAČI

Por.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

18

2

Cvetko Viskić AMD Opatija

-

16438

0

20

2.

20

2

Jordan Matijašić AK Rijeka -

16641

203

15

3.

24

2

Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol Zanatlija-Castrol

16889

451

12

4.

33

2

Damir Staraj AMD Opatija

-

17524

1086

10

5.

19

2

Boris Kuvačić AMK Oneum Grad Omiš

17873

1435

8

6.

22

2

Zlatko Marek AK INA Zagreb -

18303

1865

6

7.

26

2

Josip Maršić AMK Oneum -

19789

3351

4

8.

23

2

Damir Berta AMD Forticar Šport -

22860

6422

3

KLASA III - VOZAČI

Por.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub

Tim

K.b.

Zaost.

Bod.

1.

42

3

Darko Mandić AMD Opatija P.M. Team Split

16802

0

20

2.

44

3

Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica

-

17012

210

15

3.

43

3

Luigi Aljinović AK Rijeka

-

17116

314

12

4.

45

3

Antun Laušin SAK Samobor

-

17914

1112

10

5.

51

3

Miljenko Bebić SAK Split P.M. Team Split

17962

1160

8

6.

46

3

Marin Čohar AK Rijeka -

18067

1265

6

7.

48

3

Ante Pavić AMK Oneum

Grad Omiš

18432

1630

4

8.

49

3

Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol -

18922

2120

3

9.

50

3

Gordan Prenc SAK Split -

22278

5476

2

REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Vozač-ica 1

Vozač-ica 2

Vozač-ica 3

Bod.

1.

AK RIJEKA

20 Palmina Aljinović Ž3

20 Smiljka Pavić Ž2

20 Luisa Božičević Ž1

60

2.

AMD OPATIJA

20 Darko Mandić M3

20 Cvetko Viskić M2

15Tihomir Pašić M1

55

3.

AK VELIKA GORICA

20 Denis Šroler M1

15 Aleksandar Radovanović M3

12 Alenka Jurašić Ž2

47

4.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

15 Korana Bašić Ž3

12 Nikolina Zadravec Ž3

12 Tomislav Radovanić M2

39

5.

SAK SPLIT

15 Olga Bebić Ž2

8 Miljenko Bebić M3

2 Gordan Prenc M3

25

6.

AMK ONEUM

8 Boris Kuvačić M2

8 Alen Kapusta M1

4 Ante Pavić M3

20

7.

SAK SAMOBOR

10 Antun Laušin M3

-

-

10

8.

AK INA ZAGREB

6 Zlatko Marek M2

-

-

6

9.

AK INA DELTA RIJEKA

6 Denis Grdić M1

-

-

6

10.

AMK SKOK RACING

3 Bojan Krota M1

-

-

3

11.

AMD FORTICAR ŠPORT

3 Damir Berta M2

-

-

3


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

Vozač-ica 1

Vozač-ica 2

Vozač-ica 3

Bod.

1.

AK RIJEKA

20 Palmina Aljinović Ž3

20 Luisa Božičević Ž1

4 Vlado Božičević M1

44

2.

P.M. TEAM SPLIT

20 Darko Mandić M3

15 Olga Bebić Ž2

8 Miljenko Bebić M3

43

3.

ZANATLIJA-CASTROL

15 Korana Bašić Ž3

12 Nikolina Zadravec Ž3

12 Tomislav Radovanić M2

39

4.

GRAD OMIŠ

20 Smiljka Pavić Ž2

8 Boris Kuvačić M2

4 Ante Pavić M3

32

INA-Industrija nafte