štopericaciljna zastavica 1. 27.-28.03.99. - Matulji
2. 10.-11.04.99. - Makarska
3. 12.-12.06.99. - Opatija
4. 28.-29.08.99. - Stubičke Toplice
5. 23.-24.10.99. - Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - OCJENSKO-SPRETNOSNE VOŽNJE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Palmina Aljinović AK Rijeka

20

(15)

20 15 20

75 (90)

2.

Luisa Božičević AK Rijeka

15

12

15 20 (10)

62 (72)

3.

Olga Bebić SAK Split

12

(10)

12 12 15

51(61)

4.

Smiljka Pavić AK Rijeka

4

20

(1) 8 12

44 (45)

5.

Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol

6

8

10 10 (4)

34 (38)

6.

Vesna Bučić AMD Opatija

8

6

8 - 6

28

7.

Alenka Jurašić AK Velika Gorica

10

4

4 - 8

26

8.

Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol

3

3

6 6 -

18

9.

Dajana Aračić AK Rijeka

2

2

3 - -

7

10.

Ljiljana Kamenar AK Rijeka

0

-

0 4 -

4

11.

Jadranka Bahmec AK INA Zagreb

-

-

- 3 -

3

12.

Maja Kovačević AMD Opatija

1

-

2 - -

3

13.

Jasna Glad AK Velika Gorica

-

-

- 2 ns

2


KLASA I - VOZAČICE

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Luisa Božičević AK Rijeka

(20)

20

20 20 20

80 (100)

2.

Vesna Bučić AMD Opatija

15

15

15 - 15

60

3.

Dajana Aračić AK Rijeka

12

12

12 - -

36

4.

Maja Kovačević AMD Opatija

10

-

10 - -

20

5.

Jasna Glad AK Velika Gorica

-

-

- 15 ns

15


KLASA II - VOZAČICE

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Olga Bebić SAK Split

-

15

20 20 20

75

2.

Smiljka Pavić AK Rijeka

15

20

(12) 15 15

65 (77)

3.

Alenka Jurašić AK Velika Gorica

20

12

15 - 12

59

4.

Ljiljana Kamenar AK Rijeka

12

-

10 12 -

34

5.

Nensi Lučić AK Rijeka

10

-

- - -

10

6.

Jadranka Bahmec AK INA Zagreb

-

-

- 10 -

10

-

Duška Gregurek AMD Zanatlija-Castrol

-

-

- od od

0

-

Nada Škunca AMD Zanatlija-Castrol

-

-

- - ns

0


KLASA III - VOZAČICE

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Palmina Aljinović AK Rijeka

(20)

20

20 20 20

80 (100)

2.

Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol

(12)

15

15 15 15

60 (72)

3.

Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol

10

12

12 12 -

46

4.

Olga Bebić SAK Split

15

-

- - -

15

-

Sanja Jerković SAK Split

-

od

- - ns

0

-

Ana Marija Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol

-

-

- ns -

0

-

Branka Jerković SAK Split

-

-

- - ns

0


UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Cvetko Viskić AMD Opatija

(15)

20

20 20 20

80 (95)

2.

Vlado Božičević AK Rijeka

20

0

10 12 4

46

3.

Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol -

10

0 15 10

35

4.

Denis Šroler AK Velika Gorica 4

8

8 isk 15

35

5.

Milovan Bučić AMD Opatija 12

4

(2) 2 12

30 (32)

6.

Darko Mandić AMD Opatija

6

12

0 10 -

28

7.

Jordan Matijašić AK Rijeka

0

15

4 0 8

27

8.

Denis Grdić AK INA delta Rijeka

2

0

12 8 3

25

9.

Tihomir Pašić AMD Opatija

10

6

- - -

16

10.

Boris Kuvačić AMK Oneum 0

0

15 isk -

15

11.

Miljenko Bebić SAK Split

8

0

6 od -

14

12.

Antun Laušin SAK Samobor 0

0

0 3 6

9

13.

Damir Staraj AMD Opatija 0

1

0 6 0

7

14.

Denis Šverko AMD Opatija 1

0

0 4 2

7

15.

Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 0

3

3 0 0

6

16.

Luigi Aljinović AK Rijeka

3

2

- - -

5

17.

Dean Kinkela AMD Opatija 0

-

1 0 -

1

18.

Aljoša Kinkela AMD Opatija 0

0

0 0 1

1

19.

Bojan Krota AMK Skok Racing 0

0

0 1 0

1


KLASA I - VOZAČI

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Vlado Božičević AK Rijeka

20

(4)

15 20 12

67 (71)

2.

Denis Šroler AK Velika Gorica 10

20

12 isk 20

62

3.

Denis Grdić AK INA delta Rijeka

8

(6)

20 15 10

53 (59)

4.

Milovan Bučić AMD Opatija 15

12

10 (8) 15

52 (60)

5.

Denis Šverko AMD Opatija 6

10

(1) 10 8

34 (35)

6.

Tihomir Pašić AMD Opatija

12

15

- - -

27

7.

Damir Staraj AMD Opatija 4

-

6 12 4

26

8.

Bojan Krota AMK Skok Racing 3

3

4 6 od

16

9.

Aljoša Kinkela AMD Opatija (2)

2

3 4 6

15 (17)

10.

Nenad Sinčić AMD Opatija 1

-

8 - -

9

11.

Alen Kapusta AMK Oneum -

8

- - -

8

12.

Vladimir Glad AK Velika Gorica -

-

- 3 -

3

13.

Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol -

-

- - 3

3

14.

Srećko Bura SAK Split -

0

- - 2

2

15.

Goran Čaušević AMD Opatija -

-

2 - -

2

16.

Damir Bilić SAK Split -

1

- - -

1

-

Svetislav Šebelja AK Rijeka 0

0

0 - -

0

-

Sebastijan Čepar AMD Opatija 0

-

- - -

0

-

Davor Borevković AK Bardahl auto sport -

-

0 - -

0


KLASA II - VOZAČI

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Cvetko Viskić AMD Opatija

(20)

20

20 20 20

80 (100)

2.

Jordan Matijašić AK Rijeka (10)

15

12 12 12

51 (61)

3.

Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol

-

12 8 15 15

50

4.

Boris Kuvačić AMK Oneum

12

8 15 isk -

35

5.

Dean Kinkela AMD Opatija 8

-

10 10 -

28

6.

Zlatko Marek AK INA Zagreb 6

6

- 8 -

20

7.

Željko Lipušić AK INA Zagreb 4

-

4 6 6

20

8.

Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol

-

- 3 3 10

16

9.

Miljenko Bebić SAK Split

15

-

- od -

15

10.

Siniša Majstorović AK INA Zagreb 3

-

- 1 8

12

11.

Damir Berta AMD Forticar Šport

2

3

- 2 4

11

12.

Damir Staraj AMD Opatija -

10

- - -

10

13.

Dalibor Begić AMD Zanatlija-Castrol

-

- 6 4 -

10

14.

Josip Maršić AMK Oneum -

4

- - -

4

15.

Darko Vrlazić AK Bardahl auto sport -

-

2 - -

2

16.

Mikele Vižintin AMK Skok Racing -

-

1 - -

1


KLASA III - VOZAČI

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

Darko Mandić AMD Opatija

20

20

3 20 -

63

2.

Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica

(12)

15 15 12 15

57 (69)

3.

Antun Laušin SAK Samobor

(10)

10

10 15 20

55 (65)

4.

Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol (3)

3

8 10 12

33 (36)

5.

Miljenko Bebić SAK Split

-

8

20 od -

28

6.

Luigi Aljinović AK Rijeka

15

12

- - -

27

7.

Marin Čohar AK Rijeka

8

6

12 - -

26

8.

Nenad Šebeđak AK Bardahl auto sport 2

-

2 2 10

16

9.

Boško Odak SAK Samobor

6

-

4 6 -

16

10.

Dragan Jelić AK Bardahl auto sport -

-

0 3 6

9

11.

Ante Pavić AMK Oneum 4

4

1 - -

9

12.

Mladen Pavlik AK Bardahl auto sport 0

-

0 - 8

8

13.

Josip Librić SAK Samobor

-

-

- 8 -

8

14.

Ivica Mesarić AMK Oneum -

-

6 - -

6

15.

Igor Stričko AK INA Zagreb

1

- - 4 -

5

16.

Gordan Prenc SAK Split

-

2

- - -

2

17.

Željko Horvatović AK Bardahl auto sport -

-

- 1 -

1

-

Dražen Jeleč AK Bardahl auto sport -

-

0 0 -

0

-

Saša Vrlazić AK Bardahl auto sport 0

-

0 0 -

0


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

AK RIJEKA

60

60

55

60

55

290

2.

AMD OPATIJA

55

55

45

52

50

257

3.

AK VELIKA GORICA

42

47

42

30

47

208

4.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

25

39

35

42

42

183

5.

SAK SPLIT

30

25

40

20

22

137

6.

SAK SAMOBOR

16

10

14

29

20

89

7.

AK INA ZAGREB

13

6

4

24

14

61

8.

AK INA DELTA RIJEKA

8

6

20

15

10

59

9.

AMK ONEUM

16

20

22

0

-

58

10.

AK BARDAHL AUTO SPORT

2

-

4

6

24

36

11.

AMK SKOK RACING

3

3

5

6

0

17

12.

AMD FORTICAR ŠPORT

2

3

-

2

4

11


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

1

2

3

4

5

Ukupno

1.

AK RIJEKA

60

44

55

60

52

271

2.

P.M. TEAM SPLIT

50

43

43

40

20

196

3.

ZANATLIJA-CASTROL

22

39

35

42

30

168

4.

GRAD OMIŠ

31

32

28

-

-

91

5.

VALVOLINE

28

-

-

-

-

28

INA-Industrija nafte