štopericaciljna zastavica 1. 19.-20.03.99. - Split
2. 22.-23.05.99. - Zagreb
3. 26.-27.06.99. - Split

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A08 - RALLY DRUGE KATEGORIJE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Miljenko Bebić SAK Split 20 10 12 42
2. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 8 20 3 31
3. Antun Laušin SAK Samobor 0 15 15 30
4. Denis Šroler AK Velika Gorica 2 12 8 22
5. Darko Mandić AMD Opatija 15 - 6 21
6. Denis Grdić AK INA delta Rijeka 0 0 20 20
7. Boris Kuvačić AMK Oneum 10 8 2 20
8. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 4 3 10 17
9. Tihomir Pašić AMD Opatija 12 1 - 13
10. Vlado Božičević AK Rijeka 6 2 4 12
11. Ante Pavić AMK Oneum 3 6 1 10
12. Zlatko Marek AK INA Zagreb - 4 - 4
13. Gordan Prenc SAK Split 1 0 0 1

REDOSLIJED KLASE I - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Vlado Božičević AK Rijeka 15 15 12 42
2. Denis Grdić AK INA delta Rijeka 12 4 20 36
3. Denis Šroler AK Velika Gorica - 20 15 35
4. Tihomir Pašić AMD Opatija 20 12 - 32
5. Damir Bilić SAK Split 10 6 10 26
6. Alen Kapusta AMK Oneum 8 8 8 24
7. Srećko Bura SAK Split 6 - 6 12
8. Damir Staraj AMD Opatija - 10 - 10
- Darko Kekez AMK Oneum - - isk 0

REDOSLIJED KLASE II - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Miljenko Bebić SAK Split 20 15 20 55
2. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 12 20 15 47
3. Boris Kuvačić AMK Oneum 15 12 12 39
4. Josip Maršić AMK Oneum 8 - 10 18
5. Denis Šroler AK Velika Gorica 10 - - 10
6. Zlatko Marek AK INA Zagreb - 10 - 10
7. Dalibor Begić AMD Zanatlija-Castrol - 8 - 8
8. Damir Berta AMD Forticar Šport 6 - - 6
9. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol - 6 - 6

REDOSLIJED KLASE III - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor 4 20 20 44
2. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 15 12 15 42
3. Ante Pavić AMK Oneum 12 15 10 37
4. Darko Mandić AMD Opatija 20 - 12 32
5. Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol 8 8 8 24
6. Gordan Prenc SAK Split 10 6 6 22
7. Boško Odak SAK Samobor 6 10 4 20
8. Igor Stričko AK INA Zagreb - 4 - 4

UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Vladimir Glad AK Velika Gorica 20 10 12 42
2. Branko Vojvodić SAK Samobor 0 15 15 30
3. Krešo Radovanić AMD Zanatlija-Castrol - 20 3 23
4. Danijela Mandić AMD Opatija 15 - 6 21
5. Andrej Lisac AK INA delta Rijeka 0 0 20 20
6. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 4 3 10 17
7. Igor Požarić AK Velika Gorica 2 12 - 14
8. Zoran Purić AMD Opatija 12 - - 12
9. Darko Kekez AMK Oneum 10 - - 10
10. Mario Beović AMK Oneum - 8 2 10
11. Jozo Pavić AMK Oneum 3 6 1 10
12. Tomislav Brajković AMD Zanatlija-Castrol 8 - - 8
13. Goran Janković AK Velika Gorica - - 8 8
14. Luigi Aljinović AK Rijeka 6 - - 6
15. Draško Marek AK INA Zagreb - 4 - 4
16. Palmina Aljinović AK Rijeka - - 4 4
17. Svetislav Šebelja AK Rijeka - 2 - 2
18. Boris Antunović SAK Split 1 0 0 1
19. Darko Mandić AMD Opatija - 1 - 1

REDOSLIJED KLASE I - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Andrej Lisac AK INA delta Rijeka 12 4 20 36
2. Mario Jurić SAK Split 10 6 10 26
3. Zoran Purić AMD Opatija 20 - - 20
4. Igor Požarić AK Velika Gorica - 20 - 20
5. Luigi Aljinović AK Rijeka 15 - - 15
6. Svetislav Šebelja AK Rijeka - 15 - 15
7. Goran Janković AK Velika Gorica - - 15 15
8. Darko Mandić AMD Opatija - 12 - 12
9. Palmina Aljinović AK Rijeka - - 12 12
10. Ana Skorić SAK Split 6 - 6 12
11. Sabina Perišić AMD Opatija - 10 - 10
12. Ante Urličić AMK Oneum 8 - - 8
13. Srećko Bura AMK Oneum - 8 - 8
14. Tomislav Tomaš AMK Oneum - - 8 8
- Rade Juranović AMK Oneum - - isk 0

REDOSLIJED KLASE II - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Vladimir Glad AK Velika Gorica 20 15 20 55
2. Krešo Radovanić AMD Zanatlija-Castrol - 20 15 35
3. Mario Beović AMK Oneum - 12 12 24
4. Ivica Graberski AMK Oneum 8 - 10 18
5. Darko Kekez AMK Oneum 15 - - 15
6. Tomislav Brajković AMD Zanatlija-Castrol 12 - - 12
7. Igor Požarić AK Velika Gorica 10 - - 10
8. Draško Marek AK INA Zagreb - 10 - 10
9. Saša Čorko AMD Zanatlija-Castrol - 8 - 8
10. Davor Švast AMD Forticar Šport 6 - - 6
11. Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol - 6 - 6

REDOSLIJED KLASE III - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Branko Vojvodić SAK Samobor 4 20 20 44
2. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 15 12 15 42
3. Jozo Pavić AMK Oneum 12 15 10 37
4. Danijela Mandić AMD Opatija 20 - 12 32
5. Igor Spitzer AMD Zanatlija-Castrol 8 8 8 24
6. Boris Antunović SAK Split 10 6 6 22
7. Petar Gundić SAK Samobor 6 10 4 20
8. Marko Boltek AK INA Zagreb - 4 - 4

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz.

Klub

1 2 3 Ukupno
1. SAK SPLIT 40 27 36 103
2. AMK ONEUM 35 35 32 102
3. AK VELIKA GORICA 25 32 30 87
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 20 36 23 79
5. AMD OPATIJA 40 22 12 74
6. SAK SAMOBOR 10 30 24 64
7. AK RIJEKA 15 15 12 42
8. AK INA DELTA RIJEKA 12 4 20 36
9. AK INA ZAGREB - 14 - 14
10. AMD FORTICAR ŠPORT 6 - - 6

REDOSLIJED TIMOVA
Poz.

Tim

1 2 3 Ukupno
1. ZANATLIJA-CASTROL 40 - 43 83
2. BOŠNJAK AUTO 35 - 30 65
3. VALVOLINE 25 - - 25

INA-Industrija nafte