RALLY DRUGE KATEGORIJE
NAGRADA SPLITA-1700 '99

Split, 25.-26.06.1999.

PRVENSTVO HRVATSKE

UKUPNI REDOSLIJED

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač/Suvozač

Klub/Tim

Kaz.bod.

Zaostatak

Bod.

1.

25

1

Denis Grdić
Andrej Lisac
AK INA delta Rijeka

20192

0

20

2.

32

3

Antun Laušin
Branko Vojvodić
SAK Samobor

20277

85

15

3.

40

2

Miljenko Bebić
Vladimir Glad
SAK Split/AK Vel.Gorica
Zanatlija-Castrol

20411

219

12

4.

30

3

Aleksandar Radovanović
Tvrtko Radovanović
AK Velika Gorica

20554

362

10

5.

23

1

Denis Šroler
Goran Janković
AK Velika Gorica

20582

390

8

6.

33

3

Darko Mandić
Danijela Mandić
AMD Opatija

20583

391

6

7.

22

1

Vlado Božičević
Palmina Aljinović
AK Rijeka

20643

451

4

8.

41

2

Tomislav Radovanić
Tomislav Brajković
AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Castrol

20912

720

3

9.

42

2

Boris Kuvačić
Mario Beović
AMK Oneum
Bošnjak Auto

20932

740

2

10.

31

3

Ante Pavić
Jozo Pavić
AMK Oneum
Bošnjak Auto

21504

1312

1

11.

35

3

Gordan Bašić
Igor Spitzer
AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Castrol

22379

2187

-

12.

34

3

Gordan Prenc
Boris Antunović
SAK Split

22389

2197

-

13.

36

3

Boško Odak
Petar Gundić
SAK Samobor

22922

2730

-

14.

26

1

Damir Bilić
Mario Jurić
SAK Split

23006

2814

-

15.

43

2

Josip Maršić
Ivica Graberski
AMK Oneum

23052

2860

-

16.

24

1

Alen Kapusta
Tomislav Tomaš
AMK Oneum
Bošnjak Auto

23091

2899

-

17.

27

1

Srećko Bura
Ana Skorić
SAK Split

25631

4439

-

-

28

1

Darko Kekez
rade Juranović
AMK Oneum

isključeni

-


REDOSLIJED KLASE I

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač/Suvozač

Klub/Tim

Kaz.bod.

Zaostatak

Bod.

1.

25

1

Denis Grdić
Andrej Lisac
AK INA delta Rijeka

20192

0

20

2.

23

1

Denis Šroler
Goran Janković
AK Velika Gorica

20582

390

15

3.

22

1

Vlado Božičević
Palmina Aljinović
AK Rijeka

20643

451

12

4.

26

1

Damir Bilić
Mario Jurić
SAK Split

23006

2814

10

5.

24

1

Alen Kapusta
Tomislav Tomaš
AMK Oneum
Bošnjak Auto

23091

2899

8

6.

27

1

Srećko Bura
Ana Skorić
SAK Split

25631

4439

6

-

28

1

Darko Kekez
rade Juranović
AMK Oneum

isključeni

-


REDOSLIJED KLASE II

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač/Suvozač

Klub/Tim

Kaz.bod.

Zaostatak

Bod.

1.

40

2

Miljenko Bebić
Vladimir Glad
SAK Split/AK Vel.Gorica
Zanatlija-Castrol

20411

0

20

2.

41

2

Tomislav Radovanić
Tomislav Brajković
AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Castrol

20912

501

15

3.

42

2

Boris Kuvačić
Mario Beović
AMK Oneum
Bošnjak Auto

20932

521

12

4.

43

2

Josip Maršić
Ivica Graberski
AMK Oneum

23052

2641

10


REDOSLIJED KLASE III

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač/Suvozač

Klub/Tim

Kaz.bod.

Zaostatak

Bod.

1.

32

3

Antun Laušin
Branko Vojvodić
SAK Samobor

20277

0

20

2.

30

3

Aleksandar Radovanović
Tvrtko Radovanović
AK Velika Gorica

20554

277

15

3.

33

3

Darko Mandić
Danijela Mandić
AMD Opatija

20583

306

12

4.

31

3

Ante Pavić
Jozo Pavić
AMK Oneum
Bošnjak Auto

21504

1228

10

5.

35

3

Gordan Bašić
Igor Spitzer
AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Castrol

22379

2102

8

6.

34

3

Gordan Prenc
Boris Antunović
SAK Split

22389

2112

6

7.

36

3

Boško Odak
Petar Gundić
SAK Samobor

22922

2645

4


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Vozač 1

Vozač 2

Vozač 3

Bod.

1.

SAK SPLIT

20 Miljenko Bebić M2

10 Damir Bilić M1

6 Gordan Prenc M1

36

2.

AMK ONEUM

12 Boris Kuvačić M2

10 Ante Pavić M3

10 Josip Maršić M2

32

3.

AK VELIKA GORICA

15 Aleksandar Radovanović M3

15 Denis Šroler M1

-

30

4.

SAK SAMOBOR

20 Antun Laušin M3

4 Boško Odak M3

-

24

5.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

15 Tomislav Radovanić M2

8 Gordan Bašić M3

-

23

6.

AK INA DELTA RIJEKA

20 Denis Grdić M1

-

-

20

7.

AMD OPATIJA

12 Darko Mandić M3

-

-

12

8.

AK RIJEKA

12 Vlado Božičević M1

-

-

12


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

Vozač 1

Vozač 2

Vozač 3

Bod.

1.

ZANATLIJA-CASTROL

20 Miljenko Bebić M2

15 Tomislav Radovanić M2

8 Gordan Bašić M3

43

2.

BOŠNJAK AUTO

12 Boris Kuvačić M2

10 Ante Pavić M3

8 Alen Kapusta M1

30

INA-Industrija nafte