štopericaciljna zastavica 1. 06.-07.03.99. - Rijeka
2. 20.-21.03.99. - Split
3. 22.-23.05.99. - Zagreb
4. 26.-27.06.99. - Split

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A07 - AUTORALLY ZA ŽENE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČICE
Poz.

Vozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka (6) 20 12 20 52
2. Olga Bebić SAK Split (8) 12 15 15 42
3. Palmina Aljinović AK Rijeka 20 isk 20 - 40
4. Smiljka Pavić AK Rijeka 15 10 (4) 10 35
5. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol (4) 8 10 12 30
6. Alenka Jurašić AK Velika Gorica 10 15 isk - 25
7. Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol (3) 6 8 8 22
8. Dajana Aračić AK Rijeka (2) 3 6 6 15
9. Vesna Bučić AMD Opatija 12 - - - 12
10. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 1 4 3 - 8
11. Sanja Jerković SAK Split - 2 - 4 6
12. Branka Jerković SAK Split - - - 3 3
13. Jadranka Bahmec AK INA Zagreb - - 2 - 2

REDOSLIJED KLASE I - VOZAČICE
Poz.

Vozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka (15) 20 20 20 60
2. Dajana Aračić AK Rijeka (12) 15 15 15 45
3. Sanja Jerković SAK Split - 12 - 12 24
4. Vesna Bučić AMD Opatija 20 - - - 20

REDOSLIJED KLASE II - VOZAČICE
Poz.

Vozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Smiljka Pavić AK Rijeka 20 (15) 15 20 55
2. Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol - 12 20 15 47
3. Alenka Jurašić AK Velika Gorica 15 20 isk. - 35
4. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 12 10 12 - 34
5. Jadranka Bahmec AK INA Zagreb - - 10 - 10
- Duška Gregurek AMD Zanatlija-Castrol - - od - 0

REDOSLIJED KLASE III - VOZAČICE
Poz.

Vozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Olga Bebić SAK Split (15) 20 15 20 55
2. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol (12) 15 12 15 42
3. Palmina Aljinović AK Rijeka 20 isk. 20 - 40
4. Branka Jerković SAK Split - - - 12 12
5. Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol 10 - - - 10
- Vanja Zadravec AMD Zanatlija-Castrol - - - od 0
- Anita Obad AMD Zanatlija-Castrol - - - od 0

UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČICE
Poz.

Suvozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Jasna Tomažić AK Rijeka (6) 20 12 20 52
2. Sanja Popović AK Rijeka 20 isk 20 6 46
3. Ines Mijatović SAK Split 8 12 - 15 35
4. Goranka Ninčević AK Rijeka 15 10 (4) 10 35
5. Ana-Marija Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol (4) 8 10 12 30
6. Vanja Zadravec AMD Zanatlija-Castrol 3 6 8 - 17
7. Gordana Čorko AMD Zanatlija-Castrol - 15 isk - 15
8. Mira Nikolić AK Delta - - 15 - 15
9. Maja Kovačević AMD Opatija 12 - - - 12
10. Snježana Buha AK Rijeka 2 3 6 - 11
11. Andreja Petrić AK Velika Gorica 10 - - - 10
12. Jasna Glad AK Velika Gorica - - - 8 8
13. Dubravka Zaharija AK Rijeka 1 4 3 - 8
14. Željka Tadić SAK Split - 2 - 4 6
15. Željka Tadić ml. SAK Split - - - 3 3
16. Koraljka Tomičić AK INA Zagreb - - 2 - 2

REDOSLIJED KLASE I - SUVOZAČICE
Poz.

Suvozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Jasna Tomažić AK Rijeka (15) 20 20 20 60
2. Snježana Buha AK Rijeka 12 15 15 - 42
3. Željka Tadić SAK Split - 12 - 12 24
4. Maja Kovačević AMD Opatija 20 - - - 20
5. Sanja Popović AK Rijeka - - - 15 15

REDOSLIJED KLASE II - SUVOZAČICE
Poz.

Suvozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Goranka Ninčević AK Rijeka 20 (15) 15 20 55
2. Dubravka Zaharija AK Rijeka 12 10 12 - 34
3. Vanja Zadravec AMD Zanatlija-Castrol - 12 20 - 32
4. Gordana Čorko AMD Zanatlija-Castrol - 20 isk - 20
5. Andreja Petrić AK Velika Gorica 15 - - - 15
6. Jasna Glad AK Velika Gorica - - - 15 15
7. Koraljka Tomičić AK INA Zagreb - - 10 - 10
- Nada Škunca AMD Zanatlija-Castrol - - od - 0

REDOSLIJED KLASE III - SUVOZAČICE
Poz.

Suvozačica

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Ines Mijatović SAK Split 15 20 - 20 55
2. Ana-Marija Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol (12) 15 12 15 42
3. Sanja Popović AK Rijeka 20 isk. 20 - 40
4. Mira Nikolić AK Delta - - 15 - 15
5. Željka Tadić ml. SAK Split - - - 12 12
6. Vanja Zadravec AMD Zanatlija-Castrol 10 - - - 10
- Jasmina Lucić AMD Zanatlija-Castrol - - - od 0
- Gordana Kovač-Prenc SAK Split - - - od 0

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz.

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. AK RIJEKA 55 50 55 55 215
2. AMD ZANATLIJA-CASTROL 22 27 32 30 111
3. SAK SPLIT 15 32 15 44 106
4. AK VELIKA GORICA 15 20 0 - 35
5. AMD OPATIJA 20 - - - 20
6. AK INA ZAGREB - - 10 - 10

REDOSLIJED TIMOVA
Poz.

Tim

1 2 3 4 Ukupno
1. CERINI ŠKODA AUTO RIJEKA 55 35 55 40 185
2. ZANATLIJA-CASTROL 37 47 32 30 146
3. TUR.ZAJEDNICA GRADA RIJEKE 24 25 27 15 91

INA-Industrija nafte